DNES DOPRAVA ZDARMA! UDĚLEJTE SI RADOST NOVOU KABELKOU!

Překvapení v kabelce

Akce kabelka s překvapením skončila (trvání 11.9. - 17.9.2017).

V minulém článku jsme slíbili, že po skončení akce KABELKA S PŘEKVAPENÍM ukážeme, jaká překvapení se v kabelce skrývala. Kdybychom prozradili předem, už by se nejednalo o překvapení :-)

Jak akce probíhala ? 

Pro tuto akci byly vybrány KABELKY Z KOLEKCE LASER CUT, všechny kabelky byly označeny výrazným štítkem KABELKA S PŘEKVAPENÍM.

w2264_apricot_1 – kopie

Zákaznice, která kabelku objednala, uhradila běžnou cenu kabelky, ale uvnitř se navíc skrývalo hodnotné překvapení :-) 

Vybírali jsme takové dárečky, o kterých jsme přesvědčeni, že udělají opravdovou radost, nejednalo se tedy jen o nějaký přiložený propagační materiál nebo vzorek. 

 

1) Ke každé kabelce byl přiložen protiprachový sáček v bílé barvě se srdíčkem na přední straně. Tento protiprachový sáček je u těchto kabelek standardem a je přiložen u každé z nich. 

A teď už obsah navíc ! 

2) Do každé kabelky byla navíc vložena kosmetická taštička z řady BIRD PRINT (barva bílá, růžová, světle modrá nebo světle zelená). ZDARMA. 

345 (2)

 

3) A aby toho nebylo málo, tak do každé kosmetické taštičky byl vložen vtipný hydratační lesk na rty z řady CUPCAKE nebo kosmetické zrcátko z řady OWL. ZDARMA.

                                                         Kampaň lesky 1

a to už se vyplatí ! Co říkáte ? 

Děkujeme za vřelé ohlasy zákaznic ! 

Jakmile tedy někdy v našem shopu narazíte u kabelky na zřetelný štítek KABELKA S PŘEKVAPENÍM, pak určitě nějaké hodnotné překvapení bude skrývat! 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení